Andres Kärssin • 14. november 2003 kell 14:37

Pakterminali uueks juhiks saab Sulev Loo

Detsembris Pakterminali juhatuse esimehe kohalt lahkuva Raivo Vare asemele saab Sulev Loo.

Pakterminali teatel esitas Vare esitas tagasiastumispalve, mille transiidifirma nõukogu otsustas põhimõtteliselt ka rahuldada. Nõukogu tegi ühtlasi Varele ettepaneku jätkata ettevõtte juhtimist uue juhi ametisseasumiseni. Alates uuest aastast asub Pakterminali juhatuse esimehena tööle Sulev Loo.

?Raivo Vare on Pakterminali tegevjuhina teinud ära suure töö. Ettevõte on nii toodete käitlemiskiiruse, finantsnäitajate kui ka teiste efektiivsusmõõdikute osas naftatransiidi valdkonnas üks edukaimaid. Raivo on loonud hea ja hästi toimiva meeskonna, kuhu kuuluvad oma ala parimad spetsialistid. Usun, et uuel juhil on olemas baas, millelt ettevõte viia uuele arengutasemele,? kommenteeris Pakterminali nõukogu esimees Aadu Luukas.

?See on kahtlemata uus ja huvitav väljakutse. Näen oma peamise ülesandena edasi arendada juba käivitatud investeerimisprogrammi. Pakterminali strateegiliseks eesmärgiks on laiendada teenindadavate naftasaaduste nomenklatuuri ja kliendibaasi, et tagada ettevõtte jätkusuutlik areng ja konkurentsivõime muutuvas turusituatsioonis. Firma peamiseks väärtuseks on kindlasti meie tänased ja homsed kliendid,? lisas Sulev Loo.

Raivo Vare on AS Pakterminal juhatuse esimehena töötanud alates 1999. aasta keskpaigast. Sellel aja jooksul on Pakterminal töödelnud üle 40 miljoni tonni naftat ja naftatooteid, laaditud on üle 650 tuhande raudteetsisterni ja üle 1800 tankeri.

Sulev Loo on seni töötanud AS NT Grupp juhatuse esimehena ning AS Milstrand juhatuse esimehena, mis tegeleb samuti nafta ja naftatoodete töötlemise ja transiidiga.

Hetkel kuum