Äripäeva raamatuklubi esitleb tõhusat juhti

10. veebruar 2004, 13:26

Kolmapäeval, 11. veebruaril toimub Thomas Gordoni raamatu ?Leader Effectiveness Training? tõlke ?Tõhus juht? esitlus, teatas Äripäeva raamatuklubi.

Thomas Gordon on üks maailma juhtimiskirjanduse olulisemaid klassikuid, mees kes tõi nii lastekasvatusse kui juhtimisteooriasse mõisted win-win, aktiivne kuulamine ja kolmeosaline minateade.

Gordon on teerajaja üleminekul hierarhiliselt juhtimismudelilt partnerluse mudelile, inimeste lahterdamiselt nende ühendamisele. Ta näitab ilmekalt, kuidas koostööl põhinevad süsteemid annavad paremaid tulemusi kui autokraatlikud ja näitab, kuidas ühelt süsteemilt teisele üle minna ja milliseid tehnikaid ning võtteid kasutada.

Raamatu ideede tutvustamiseks ja esitlemiseks toimub 11. veebruaril Tallinnas Viru hotelli konverentsikeskuses Äripäeva juhtimisseminar ?Eduka meeskonna juhtimise võtted?, kus esinevad Eesti juhtimise tipud, nii teoreetikud kui praktikud, kes raamatu ideid lahti seletavad ja edasi arendavad. Oma ideid ja näpunäiteid jagavad Karin Hango ja Vahur Murutar ning praktiseerivad tippjuhid: loominguliste inimeste juhtimisest lavastaja Elmo Nüganen, suure naiskollektiivi juhtimise võtetest Tallinna lastehaigla juht Merike Martinson, pereettevõtte juhtimisest Kristine Ross, koostööst teadlastega TA president, akadeemik Jüri Engelbrecht. Raamatu kirjastas ?Väike Vanker? ja lugejateni toob selle Äripäeva Raamatuklubi.

Raamatut on saatnud suur müügiedu, tiraazist 2500 on pea kaks kolmandikku läbi müüdud. Hästi on läinud ka Thomas Gordoni teiste ? lastekasvatusele pühendatud ? raamatute tõlked. Kirjastaja Tiit Kõnnussaare sõnul on Gordoni raamatut ?Tark lapsevanem? välja antud 3500 eksemplari ja raamatut ?Millist last tahate teie? 2500 eksemplari.

Aasta jooksul toimunud kümnel Äripäeva juhtimisseminaril on tutvustatud 17 juhtimisraamatut ning ideid ja teadmisi on käinud ammutamas üle 1200 osaleja.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing