Eesti Post saadab sms-iga shokolaadi

10. veebruar 2004, 17:15

Alates tänasest kuni veebruari lõpuni saadab Eesti Post koostöös Radiolinjaga sms-i vahendusel kaarte ja shokolaadi, teatas ettevõte.

?Kui varasematel aastatel on sõbrapäeva puhul olnud võimalik saata ainult shokolaadi sms-i teel, siis tänavu lisandub täiesti uue teenusena postkaardi saatmine sms-iga,? ütles Eesti Posti poolne projekti juht Kristina Seema. ?Aastavahetusel shokolaadiga jõulu- ja uusaastatervituste saatmine võitis kiiresti populaarsust ja loodame seda ka nüüd sõbrapäevalt, sest see on kliendi jaoks kindlasti üks mugavamaid viise sõprade üllatamiseks.?

100grammise Kalevi ?okolaadi saatmiseks tuleb numbrile 15300 saata sõnum: SAADA saaja ees- ja perekonnanimi tänav majanumber-korterinumber sihtnumber linn maakond*sinu sõbratervitus.

Näiteks: SAADA Meelis Mets Kase 34-2 12345 Tallinn *Head Sõbrapäeva! Inge

Roosikujutisega postkaardi saatmiseks tuleb sarnaselt numbrile 15300 saata sõnum: KAART saaja ees- ja perekonnanimi tänav majanumber-korterinumber sihtnumber linn maakond*sinu sõbratervitus. Tervitussõnum tuleb aadressist tingimata eraldada tärniga.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing