Tasuta ID-pilet registreerumisaktiivsust ei kasvatanud

29. märts 2004, 15:32

Vaatamata Tallinna elanikuks registreerujatele tasuta 30 päeva ID-pileti kinkimisega on pealinna elanike arvu kasv jätkuvalt aeglustunud.

?Tasuta ID-pleti sai eelmisel nädalal 399 Tallinnas elukoha registreerijat,' ütles perekonnaseisuameti rahvastikuregistri büroo peaspetsialist Tarmo Tropp.
'Märtsi nädalaid võrreldes on elanike arvu kasv järjest aeglustunud.'

Kui märtsi esimesel nädalal kasvas Tallinna elanike arv 452 võrra, siis eelmisel nädalal vaid 297 võrra, teatas Raepress. Pühapäeva õhtuse seisuga oli rahvastikuregistris Tallinna elanikuna arvel 396 429 inimest.

'Elanikkonna arvu kasv on tallinlaseks registreeritute numbrist tunduvalt väiksem,' ütles Tropp. 'Selle põhjuseks on juurdekasvu vähendavad surmad ja mujale elama asumine.'

Kuni tallinlaste arvu ümmarguse 400 000 jõudmiseni kingitakse alates 22. märtsist Tallinnas elukoha registreerijatele tasuta 30-päevane ID-pilet.

Esmaspäeva pärastlõunaks oli vormistatud 54 523 Tallinna ühistranspordi elektroonilist sõidukaarti ehk ID-piletit, seega on paberkandjal perioodikaardilt ID-piletile üle läinud umbes pooled püsivalt perioodikaardi kasutajaist.

Ostuviisidest on endiselt eelistatuimad ID-piletite müügipunktid, kust on ostetud üle kahe kolmandiku ID-piletitest. Populaarsuselt järgnevad internetipangad, mille vahendusel on soetatud umbes 15% ID-pileteist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing