Soome laevafirmad raporteerivad järsult kasvavast Tallinna-reiside huvist

01. aprill 2004, 16:09

Soome laevafirmad raporteerivad järsult suurenevast reisijahuvist alates maist, mil Eesti ELiga liitub. Tallink on vaoshoitum.

Nordic Jet Line juhatuse esimees Mikael Granrot lausus Helsingin Sanomatele, et broneeringute arv reisidele mais on kõigi aegade suurim. Täna katamaraaniga liiklust alustanud Nordic Jet Line`i piletibroneeringute arv selleks kevadeks on 50% suurem kui mullu samal ajal. Ettevõte valmistub suurenevat nõudlust rahuldama pühapäevaõhtuste liinide lisamisega Tallinna ja Helsingi vahel.

Eckerö Line juhatuse esimehe Håkan Nordströmi sõnul on broneeringud maiks suurenenud võrreldes tavapärasega 20%. 'Surve on üsna suur. Teine küsimus, kaua see kestab,' märkis ta.

Ka autokauba operaator Seawind Line teatas suuremate sõidukite broneeringute kasvust, mis on ilmselt mõeldud odava õlu, viina ja veini vedamiseks.

Tallink Finlandi juht Keijo Mehtonen seevastu lausus, et Eesti ELiga liitumise mõju alkoholiturismile on ülehinnatud. Tallinkil on broneeringud aprilliks tavapärasel tasemel, kerget tõusu on näha mai alguseks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing