Ülevaade tänastest ajalehtedest

15. aprill 2004, 08:36

Eesti Päevaleht:

Riigieksamikeskuse endise juhi Enn Männi perefirma korraldab õpetajatele tasulisi koolitusi riigieksamite ja tasemetööde kohta, kus esinevad ülesannete koostajad.

Täna allkirjastab majandusminister Meelis Atonen varifirmaga Tiandra Shipping Limited (TSL) viieaastase lepingu Saaremaa-Hiiumaa praamiühenduse opereerimiseks, vaatamata sellele, et firma on seni eiranud ministri nõudmisi avalikustada TSLi omanikud.

Alkoholitootjad on asunud 1. mai ootuses tooteportfelle uute toodete ning ?turistipakenditega? uuendama. A.Le Coq Tartu Õlletehase juhatuse esimees Tarmo Noop ütles, et 1. mai ootuses tuleb õlletehas välja mitme uue tootega.

Riigikogu kinnitab järgmisel kolmapäeval uue pakendiseaduse, mis lööb põhjalikult segi taarapunktide süsteemi ning kehtestab tulevast aastast nii õlle-, plekk- kui ka plastpudelitele tagatisraha.

Postimees:

Eile Toompeale kogunenud miitingulised nõudsid pensioni arvutamise indeksi muutmist ja kogu pensioniraha jaotamist pensionäride vahel, mis lubaks maksta neile aastas ligi kaks miljardit krooni praegusest enam.

Kasutatud autode hinnad on nende massilise sisseveo tõttu aastaga langenud ligi veerandi võrra, mis on müüjatele suureks löögiks.

Küla- ja linnaelanikele hingematvaid haisupahvakuid kaela saatvate tootmisettevõtete juhid peavad tulevikus arvestama karmima kohtlemisega, kui lõhnaeksperdid leiavad, et puhas õhk on nende äri pärast rikutud.

Tartu linnapea Andrus Ansip andis politseile avalduse kriminaalasja algatamiseks Raadi Lennujaama nõukogu liikme Rain Jereti suhtes. Linnapea süüdistab nõukogus Tartu valda esindavat Jeretit korruptsioonis.

SL Õhtuleht:

Kolm riigikoguliiget, kantselei direktor ja delegatsiooni sekretär sõidavad kümneks päevaks Mehhikosse. Reis läheb maksma 150 000 krooni.

Pärnu Postimees:

Pärnu ettevõtja Olavi Talu vigastas Tervise Paradiisi veekeskuses liugtorudeni viival märjal trepil libastudes sedavõrd rängalt jalga, et on sunnitud teist nädalat liikuma kahe karguga.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing