Ülevaade tänastest ajalehtedest

21. aprill 2004, 08:53

Eesti Päevaleht:

Eesti riik peab ilmselt esimest korda Euroopa Komisjonile trahvi maksma korruptsioonijuhtumi tõttu riigihankel, mis korraldati Euroopa Liidu Phare abiprogrammi rahaga.

Vaata Maailma sihtasutuse korraldatud tasuta arvutiõppeprogramm täiskasvanutele on seiskunud ja võib lõppeda alatiseks, kui riik seda rahastama ei hakka. Ministeeriumid kiidavad ideed heaks, kuid selle edasiviimiseks raha ei ole.

Hansapangas valminud uuringust selgub, et kõige tavalisemate, loomulike pangateenuste kasutamise korral on Hansapank Eesti soodsaim pank, mille teenused on mitu korda odavamad näiteks Nordea või Sampo panga teenustest.

Merko Kaevandused plaanib alates järgmise aasta lõpust alustada Usnova maatükil põlevkivi kaevandamist.

Postimees:

Nii soomlased kui Eesti reederid valmistuvad agaralt kahe nädala pärast käivituvaks viinaralliks ? kui esimesed ostavad kokku laevapileteid, siis teised üritavad viina müümisel kauplusi üle trumbata.

Euroopa Liidu nõuetele vastava uue ravimiseaduse vastuvõtmise venimine jätab 1. maist seaduseauku kohalikud ravimite hulgimüüjad, kes peaks euroseaduste kohaselt omama tootmislitsentsi.

Põhja prefektuur tahab veel sel suvel luua «ekstreempolitsei», kes jälitaks krossitsiklitega metsades laamendavaid piknikulisi või taltsutaks skuutritega sõites ekstremiste, kes oma masinatega rannas suplejate vahel saalivad.

Tallinna abilinnapea Anders Tsahkna sõnul on pealinn sattunud sularahakriisi, mille tõttu oli linnal veel üleeile ligi kaheksa miljoni krooni suurune võlg hoolekande- ja terviseasutuste ees.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing