Tallink avab täna endises teenindusmajas hotelli

06. mai 2004, 09:29

Laevandusfirma Tallink avab täna Tallinna kesklinnas põhjalikult ümber ehitatud endise teenindusmaja ruumides hotelli Best Western Hotell Tallink.

10-korruselises kolme liftiga hotellis on kokku 350 numbrituba. Tallinki hotelli direktori Üllar Tali sõnul on avatav hotell voodikohtade arvult Tallinnas Viru hotelli järel suurim. Esimestele külastajatele avatakse uus hotell 10. mail.

Kõigis hotellitubades on lisaks tavapärasele varustusele internetiühendus, konditsioneer ja seif. Hoone 10. korrusel paikneb 17 sviiti.
?Hoone projekteerimisel ja ehitamisel on mõeldud ka erivajadusega inimestele. Hotellis on kokku 23 allergikutele mõeldud ning kaks spetsiaalselt erivajadustega inimestele sisustatud hotellituba,? rääkis Tali.

Tallinki hotelli 0-korrusel hakkavad tegutsema 220 inimest mahutav ööklubi ?Cellar? ja kasiino. Toitlustusasutustest asuvad hoone esimesel korrusel kaks restorani ja lobby-baar. Lisaks paiknevad uues hotellis konverentsiruumid, valuutavahetus, reisibüroo, saunad, spordisaal, pakihoid ja palju muud.

Algselt 1974. aastal valminud hoone renoveerimise ja ümberehituse peatöövõtja oli AS Merko Ehitus. Hoone arhitekt ja sisekujundaja on Meelis Press.

Projekti kogumaksumuseks kujunes 280 miljonit krooni. Hotelli hoone omanikud on läbi osaühingu Vara HTG Infortar ja E.L.L. Kinnisvara ning operaator Tallik. Best Westerni kaubamärki hakkab Tallink kasutama frantsiisi korras.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing