Starman ostab Tele2 kaabeltelevisooni ettevõtted Eestis

13. mai 2004, 10:18

Lepingu kohaselt müüb Tele2 OÜ kolm 100% enda omanduses olevat kaabeltelevisiooni ettevõtet, teatasid ettevõtted.

Starman ostab firmad AS Levi Kaabel, Tallinna Kaabeltelevisiooni AS ja AS Telset Communications Group, tehingu summa on poolte kokkuleppel konfidentsiaalne.

?Otsustasime oma kaabeltelevisiooni ettevõtted Eestis müüa. Tele2 jaoks ei ole kaabeltelevisioon prioriteetne ärisuund. Analüüs näitas üheselt, et iseseisvalt edasi arendades, ei jõua me sama heade tulemusteni kui kaabeltelevisiooni turu liidrile müües. Teenuse pakkumise kvaliteet müügi läbi kindlasti tulevikus paraneb,? ütles Tele2 juhatuse esimees Üllar Jaaksoo. ?Tunneme oma klientide eest vastutust ja seega oli müügihinnast veelgi olulisem ostja võime pakkuda meie klientidele parimat teenust. Olen veendunud, et Starman saab sellega kõige paremini hakkama.?

Peeter Kerni sõnul on Starmanil hea meel, et tehing teoks sai. ?Meie fookus on oma kaabelvõrgu võimalusi kasutades pakkuda võimalikult laia ja kvaliteetset teenusevalikut. Starmani meeskond on suutnud edukalt üles ehitada Eesti kaabeltelevisioonituru liiderfirma. Tele2 soov oli leida vääriline ostja ning keskenduda veelgi enam mobiil- ja tavaside arendamisele. Hindame oma investeerimis- ja arendusvõimalusi sellesse valdkonda headeks. Olen kindel, et suudame senistele Tele2 klientidele pakkuda heatasemelist teenust ning avardada veelgi nende võimalusi kaabellevivõrkudel põhinevaid uusi kommunikatsiooniteenuseid kasutada,? ütles Kern.

Kerni sõnul olulisi muutusi seni Tele2-le kuulunud kaabellevi firmade klientide jaoks lähikuudel ei tule. Kehtima jäävad nende senised lepingud ja paketid ning kõigist võimalikest uuendustest informeeritakse neid varakult. ?Esimese tööna tutvume lähemalt seni Tele2-le kuulunud kaabellevivõrkude tehnilise lahendusega ning valmistame ette investeeringute plaani nende edasiseks arendamiseks teenusevaliku laiendamiseks,? märkis Kern.

Starman pakub oma kaabellevi võrgu baasil kaabel-tv, interneti ja tavatelefoniteenuseid ning on tänaseks kasvanud Eesti suurimaks selle valdkonna ettevõtteks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing