Ülevaade tänastest ajalehtedest

02. juuni 2004, 08:55

Eesti Päevaleht:

Maailma suuremad moebrändid avavad üksteise järel kauplusi Eestis. Möödunud kuul Viru keskuses avatud Mango kauplusele lisandub augustis enam kui kolm korda suurema pinnaga Zara kauplus.

Eesti ettevõtete huvi Venemaaga kauplemise vastu näitab pärast Euroopa Liiduga ühinemist ning topelttollide kadumist taas kasvutrendi. Samas tuleb oma toodanguga Vene turule püüdlevatel firmadel arvestada sellega, et kerge see samm ei ole.

Pankrotistunud Rapla Dairy omanik Hansa Liising leidis ettevõttele operaatorfirma OÜ Estmilk Production (EP), kes alustas 1. mail piima- ja lõssipulbri tootmist.

Töötute arv Pärnus, hetkel on umbes 1300, võib hüppeliselt kasvada, kuna Viisnurga omanikud plaanivad sügiseks sulgeda spordikaupade divisjoni, mille tagajärjel koondatakse 248 inimest.

Postimees:

Autoregister laseb kaitsepolitseil, maksuametil ja riigihangete ametil uurida, kas üle kümne aasta kestnud kallite autonumbrite valmistamine ASile Number suunatud tellimustena sisaldab kuriteo tunnuseid.

Majandusminister Meelis Atonen loodab, et Tallinna Sadam leiab Lääne-Eesti saartele sobilikud parvlaevad juba juuni lõpuks hoolimata asjaolust, et Saaremaa Laevakompanii läbirääkimistesse eriti ei usu.

Eesti tulevane suhkrutrahv on hinnanguliselt pool miljardit krooni, seda lubab oletada ettevõtete deklaratsioonides esitatud suhkrukoguste ja tollistatistika võrdlemine.

Saaremaal polnud eilsel viinavabal päeval paljudes valdades võimalik leiba või jäätistki osta, sest alkoholimüügi keelust kuuldes keeras Saaremaa Tarbijate Ühistu oma poodide uksed terveks päevaks lukku.

SL Õhtuleht:

Kodakondsus- ja migratsiooniameti salajase osakonna hoovil roostetab juba teist aastat ametiauto, mida ametil vaja pole.

Pärnu Postimees:

AS Eesti Energia nõustus pärast kolm aastat kestnud vaidlusi hüvitama ASile Pärnu Vesi osa kahjust, mis tekkis ülepingest Mõrra tänava heitveepuhastis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing