Ülevaade tänastest ajalehtedest

09. juuli 2004, 09:18

Eesti Päevaleht:

Praegusest kaks korda kõrgema keskmise palganumbrini jõudis Konjunktuuriinstituut (EKI) Eesti majandusteadlaste subjektiivsete hinnangute põhjal. Ettevõtjad ja töötajad on kiire palgakasvu võimalikkuse suhtes skeptilised.

Kalleim ülikool Eestis on EBS, Baltimaades Vilniuse ülikool ja majanduskool ISM. Audentese koostatud tabelis on ülikoolid ritta seatud nende kõige kallimate õppeprogrammide alusel, arvestamata näiteks kodumaistele tudengitele tehtavaid soodustusi.

Tallinna arhitektuurinõukogu võttis Narva maantee 7 majale pakutud eskiisi vastu. Arhitektuuribüroo Künnapu ja Padrik nägemuse kohaselt ehitab arendaja praegu viiekorruselisele hoonele korruse peale.

Viimastel aastatel on liiklusõnnetused raudteeülesõidukohtadel hüppeliselt kasvanud, Eesti Raudtee peab süüdlaseks kehva liikluskultuuri.

Postimees:

Eilne järjekordne raske kokkupõrge raudteeülesõidukohal on sundinud riiki tõsiselt kaaluma võimalust, et panna autojuhtide pidurdamiseks ülesõitude ette «lamavad politseinikud».

Enne suve lõppu on fototurul oodata tõsist hinnasõda, sest eile langetas arvutifirma K-Arvutisalong ühe pildi tegemise hinda tavapäraselt 3-4 kroonilt 1,5 kroonile.

Regionaalminister Jaan Õunapuu nimetas eile pärast aastast kompromisside otsimist ametisse kaheksa maavanemat, kuid pole kaotanud lootust anda portfellid ka neile neljale, keda valitsus ei toetanud.

Vettpidavat peopaika otsivad tantsujuhid leidsid eile, et mitme harjutusplatsiga Lilleküla staadion, kuhu saab ka katuse peale tõmmata, sobib järgmiste tantsupidude asukohaks hästi.

Sakala:

Hiljuti ostis aktsiaselts Toom Tekstiil ühes Saksamaa väikelinnas tehase ja kavatseb ka mitmes teises riigis haruettevõtteid rajada.

Virumaa Teataja:

Võlgade sissenõudmisega tegelev firma Julianus Inkasso nõuab maksekohustuste täitmist enam kui kaheksakümnelt Lääne-Viru ettevõttelt ja sadadelt eraisikutelt, viimati avalikustati, et Rakvere keskväljaku esindushoone omanik Tsentrum Invest ei täida oma kohustusi nõuetekohaselt.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing