Ühispank: Nime muutus tuleneb brändi ühtseks muutmise vajadusest

07. september 2004, 11:22

Eesti, Läti ja Leedu SEB-pangad muudavad kõik oma nime, lisades seni kasutusel olnule eesliite SEB.

'Kõik kolm Balti riiki said 1. mail Euroopa Liidu täieõiguslikuks liikmeks. Iga päevaga muutub äritegevus Baltimaades üha rahvusvahelisemaks,' selgitab brändi ühtseks muutmise vajadust SEB Balti ja Poola divisjoni juht Mats Kjaer. 'Seetõttu on äärmiselt oluline, et meie kliendid tajuksid ka visuaalselt - me oleme osa rahvusvahelisest grupist ja SEB teenuseid saavad nad kasutada ka kõikides Balti riikides. Tahame rõhutada, et kuulume pangagruppi, millel on pikk ajalugu ja kogemus investeerimise, varahalduse ning elukindlustuse valdkondades,' lisas ta.

'Eesti turul on Eesti Ühispank väga tuntud ja tugev kaubamärk, mida on näidanud mitmed viimasel ajal tehtud avaliku arvamuse uuringud. Eesti Ühispank on oma rohkem kui kümne aastase tegutsemise jooksul saavutanud märkimisväärseid tulemusi. Oma klientide jaoks oleme me usaldusväärseim valik, töötajatele püüame olla parim tööandja,' sõnas Ühispanga president Ain Hanschmidt.

'Ometi turud ja majanduskeskkonnad muutuvad, äris peab alati vaatama ettepoole. Kuigi me oleme juba pikka aega kuulunud ühtsesse SEB Gruppi ja meie klientidele on olnud kättesaadavad kõik SEB poolt pakutavad teenused, on viimasel ajal tekkinud vajadus rõhutada seda kuuluvust veelgi rohkem. Rahvusvahelistel turgudel tegutsevad kliendid on meie jaoks üsna tavalised. Selleks, et võõrsilt tulnu meid ehk Ühispanka kergemini üles leiaks, on vajalik neile tuttava kolme tähe -SEB- kombinatsiooni rohkem esile tuua. Meil on viimane aeg SEB Gruppi kuulumisega tulnud lisaväärtused visuaalselt linnapilti nähtavale tuua,' avab Ain Hanschmidt muutuste vajaduse tagamaid.

Arvestades Balti pankade kõrget kohalikku tuntust ja samal ajal vajadust tugevdada meie rahvusvahelist liikmelisust, on SEB Balti ja Poola divisjoni juhtkond otsustanud muuta lähemas tulevikus pankade nimetusi, integreerides neis SEB ja pankade kohalikud nimed. Baltimaade pangad hakkavad kandma järgmisi nimetusi:
SEB Eesti Ühispank,
SEB Latvijas Unibanka,
SEB Vilniaus Bankas.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing