Ülevaade tänastest ajalehtedest

08. september 2004, 08:04

Eesti Päevaleht:

Erinevalt varasemast seab majandusministeeriumi ja päästeameti koostöös valminud määrus omanikule maja ehitamisel selged piirid, muu hulgas on paika pandud, kui kaugele võib ühe hoone teisest ehitada.

Püsiühenduseks vajalik modem maksab nii Elionis kui ka Starmanis sügiskampaania käigus 490 krooni. See on Elioni poodides tekitanud ostubuumi, nii et püsiühenduse stardikomplekte ei jätku kõigile.

Ärileht:

Maksu- ja tolliameti tollikontrolliosakonna asjatundjate sõnul seisab ameti tööiseloom muutuste lävel. Üks põhjusi on Eesti ühinemine Euroopa Liiduga. Samuti olukord, kus Eesti puutub kokku nii EL-i sisepiiril kui ka välispiiril tehtava kontrolliga.

Endise Preatoni Panga, nüüdse SBM Panga poolaasta kahjum oli 2,1 miljonit krooni. Vaatamata sellele suudab pank oma 14 töötajat korralikult tasustada ? keskmiseks palganumbriks sel aastal on olnud 29 333 Eesti krooni (1875 eurot) kuus.

Soomes müüb OY Catamount peamiselt Ferrari, Maserati ja Toyota sõidukeid. OY Catamount on Soome kapitalil põhinev ettevõte, mis on siiani üksnes Soomes tegutsenud. Nüüd plaanib ettevõte laienemist uutele turgudele, alustades Eestist.

Postimees:

Eesti võib järgmisel aastal jääda ilma tursapüügiõigusest, kui rahvusvaheline Läänemere kalanduskomisjon arvestab teadlaste soovitusi lubada tursapüüki vaid mere lääneosas.

Bussijuhtide palgatõus ja kütuse kallinemine tõstis Tallinna lähiliinidel, kus sõidab Atko Gruppi kuuluv Hajumaa Liinid, bussipileti hinda üllatuslikult kuni veerandi võrra.

Igal öösel jääb kolm-neli kodu Eestis elektrita, sest voolumõõtjatest on saanud varaste jaoks üks kuumemaid kaupu, mida keldriärid 300 krooniga kokku ostavad, et need Venemaale müüa.

Virumaa Teataja:

Rakvere linna Näituse ja Lennuki tänava räämas aladele rajatakse varsti juurdepääsuteed ja muud vajalikud kommunikatsioonid ning seejärel pakub linn need välja ettevõtjatele.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing