Ülevaade tänastest ajalehtedest

27. september 2004, 08:20

Eesti Päevaleht:

Diagnostikakeskuse uus omanik võiks haigekassalt kopsaka summa nõuda. Tallinna diagnostikakeskus (TDK) müüdi eksabilinnapea Anders Tsahkna sõbrale Janek Ottisele vähemalt 9,5 miljonit krooni odavamalt, kui pidanuks, sest müügihinna määramisel arvestati tõenäoliselt olematut võlga haigekassale.

Viimaste aastatega on astelpaju istandike pindala jõudsalt kasvanud. Sõmerpalu kandis 0,8 hektaril astelpajusid kasvatav Aleks Pai ei hoia ennast tagasi tänavuse aasta saagikust kirjeldades: ?See aasta on minu esimene tõeline saak ja ma ütleks, et see on fantastiline!?

Uus tehas loob Kose valda juurde umbkaudu kolmkümmend töökohta. ?Tallinna ja Tartu tehased jäid meile kitsaks ja seetõttu tuli rajada uus ja suurem tootmispind,? selgitas ASi Klaasimeister juhatuse liige Tarmo Jullinen, miks ehitatakse Tuhalasse 4500-ruutmeetrine klaaspakettide tehas.

Rootsi telekommunikatsiooniseadmete tootja rajab Lääne-Virumaale Sõmerule elektroonikatehase.

Postimees:

Rahandusminister Taavi Veskimägi hinnangul tuleks pärast Eesti juriidiliste isikute tulumaksustamise erandi kadumist 2009. aastal kehtestada firmadele kuni 10protsendiline tulumaks.

Vedurimeeste ametiühingu esimees Heino Rüütel kinnitas eile õhtul, et tööandja otsib võimalusi nende vastu kohtumenetluse algatamiseks ning streik võib muutuda hullemaks kui Lihula monumendi mahavõtmisel juhtunu.

Rohkem kui viisteist aastat lühendit ERL kasutanud Eesti Roheline Liikumine ei tohiks seda ametlikult kasutada, sest täheühendi ERL registreeris kolm aastat tagasi oma kaubamärgiks Eestimaa Rahvaliit.

Valitsus ähvardab liitumisest keelduvaid omavalitsusi euroraha vähendamisega, mis mitme riigikogulase sõnul oleks vastuolus Euroopa omavalitsuste hartaga.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing