8. oktoober 2004 kell 9:57

Tallinna linn kutsub inimesi üles Elcoteqi tööle minema

Tallinna Ettevõtlusamet ja Elcoteq Tallinn AS kutsuvad inimesi infopäevale, kus antakse ülevaade töövõimalustest ettevõttes, teatas Raepress.

Tallinna Ettevõtlusameti juhataja Kairi Teniste sõnul on infopäevad osa linna poolt käivitatud tööhõive suurendamise programmist. 'Tallinlaste tööhõive suurendamiseks on linn alustanud koostööd suuremate tööandjatega,' ütles Teniste. 'Üritus toimub viies linnaosas ja linn tagab kohad, kus infopäevad toimuvad.'

Elcoteq Tallinna kommunikatsiooni koordinaator Jaanus Pautsi sõnul on infopäevade korraldamise eesmärgiks leida uusi töötajaid. 'Tänu maailma majanduse ja telekommunikatsiooni sektori arengule ning lähenevale jõuluperioodile, on tellimuste arv kasvanud ja firma vajab nende täitmiseks lisatööjõudu. Seda eriti liinitööliste osas,' lausus Pauts.

'Tööd pakume sobivatele kandidaatidele esialgu aasta lõpuni. Seda, kas lepinguid uue aasta alguses pikendatakse, ei oska veel täpselt öelda, sest see sõltub tellimustest. Hetke tendentse arvestades vajame lisatööjõudu ka järgmise aasta alguses,' ütles Pauts.

Hetkel suudab Elcoteq Tallinn pakkuda 150-200 töökohta. Kandidaatidelt eeldatakse head silmanägemist, sest komponendid, millega firma tegeleb, on kohati millimeetri suurused. Samuti rutiinitaluvust, täpsust, kohusetundlikkust, tähelepanelikkust, koostöötahet ja tulemustele orienteeritust. Liinitöötajatelt oodatakse veel võimalust ja tahet töötada kolmes vahetuses. Eeliseks on ka eelnev töökogemus tootmisettevõttes.

Infopäeval tutvustab Elcoteq Tallinn AS-i esindaja ettevõtet, seejärel antakse ülevaade vabadest töökohtadest ning vastatakse osalejate personaalsetele küsimustele.

Hetkel kuum