EAS alustas elukeskkonna arendamise programmi taotluste vastuvõttu

11. november 2004, 15:26

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) alustas kohaliku füüsilise elukeskkonna arendamise programmi taotluste vastuvõttu

Programmist toetuse saamise aluseks on Vabariigi Valitsuse poolt kinnitatud kohaliku omavalitsuse investeeringutoetuste kasutamise kava (KOIT kava) aastateks 2004-2006. KOIT kava on koostatud eelistusnimekirjana, kus on maakondade kaupa aastate lõikes koos indikatiivse rahastamismahuga kajastatud objektid, mille osas taotleda alameetme raames struktuuritoetust. Taotlusi võib esitada eelmiseks, käesolevaks või järgmiseks eelarveaastaks kavandatud projektidele. Kohaliku omavalitsuse investeeringutoetusi on võimalik kasutada kuni 2008. aasta lõpuni.

Programmi eesmärk on kohalike avalike teenuste kättesaadavuse ja kvaliteedi parandamine ja ühtlustamine, kohaliku avaliku infrastruktuuri majandusliku efektiivsuse tõstmine, kohaliku elanikkonna töövõimaluste ja elukvaliteedi parandamine ning piirkondade arengupotentsiaali maksimaalset ärakasutamist takistavate tegurite kõrvaldamine.

Programmist saavad toetust taotleda kohaliku omavalitsuse üksused, avaliku sektori enamusosalusega äriühingud ning sihtasutused ja mittetulundusühingud, juhul kui projektiga taotletavad tegevused kuuluvad nende organisatsioonide põhikirjaliste tegevuste hulka.

Projektide rahastamiseks on 2004.-2006. aastal kavandatud 466 miljonit krooni Euroopa Regionaalarengu Fondist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing