Ülevaade tänastest ajalehtedest

17. november 2004, 08:20

Eesti Päevaleht:

Eesti Raudtee plaanib lähiajal koondada mitukümmend Tapa depoo vedurimeest, kelle sõnul on see on kättemaks septembris toimunud streigi eest.

Saaremaal Salme vallas soovivad kaks ettevõtet rajada oma tuuleparki: OÜ Beta-Est Holdings ning vendade Andres ja Oleg Sõnajala firma. Samas väidab esimene, et Sõnajalad takistavad konkureeriva ettevõtte teket piirkonda.

Eesti ligi paarisajast tuhandest korteriomanikust enam kui poolt ähvardab trahvimine, kuna majades, kus nad elavad, ei ole teostatud kohustuslikku elektriseadmete kontrolli.

Ärileht:

Mobiil- ja lauatelefonside teenusepakkujate turul on oodata uut läbimurret. Võrkturustuse põhimõttel teenuseid pakkuv ACN on Eestisse sisenemiseks valmis.

Hiljuti lahkus siit ilmast Krediidipanga asutaja Rein Otsason, pank jätkab suurte plaanidega. ?Uutest suundadest rääkides on mõttes Krediidipanga teenuseid ka Soomes pakkuma hakata,? ütles panga juhatuse esimees Andrus Kluge.

Meritoni ketti kuuluva Grand Hotel Tallinna kõrval lüüakse 2006. aastal kopp maasse. Meritoni keti põhiomanik Aleksander Kofkin rõhutab, et rajatav hotell saab kindlasti olema väga peresõbralik.

Postimees:

Toitumisspetsialistide hinnangul võib igapäevane vitaminiseeritud müsli ja maisihelveste söömine põhjustada tervisekahjustusi, sest vitamiinide liigtarbimine on niisama ohtlik kui nende puudus.

Osa kooli- ja omavalitsusjuhte tahab, et president ei kuulutaks välja lisaeelarvet, mis muu hulgas sisaldab koolimajade remondiks mõeldud 600 miljoni krooni usaldamist Riigi Kinnisvara ASi kätte.

Hansapank avab täna Riias Balti riikide suurima pangahoone, mis võib kaasa tuua selle, et eestlaste asutatud rahvusvahelise pangagrupi juhtimine nihkub Tallinnast Liivalaia tänavalt Daugava kaldapealsele.

Kunagisest Eesti kunstkäsitöö lipulaevast ARSist väljakasvanud kunstnike ettevõtte viis pankrotti nahakunsti madalseis.

Pärnu Postimees:

Pärnumaa üks tuntumaid söögi- ja meelelahutuskohti, trahter Kuld Lõvi on kuu aega müügis olnud, otsitakse sobivat investorit, kes võtaks üle kinnistu ja ehitaks välja majutuskohad.

Sakala:

Ettevõtjate sõnul on Viljandis tekkinud nõudlus elamispinna järele ja seda silmas pidades plaanivad nad lähemal ajal valmis saada kolm kortermaja.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing