ÄP fototoimetus • 13. detsember 2004 kell 22:00

Ragn-Sells ostis Keila linnalt jäätmekäitlusfirma Cleanaway Keila

Ettevõtte uueks ärinimeks saab Harko Keila OÜ, ettevõtte juhina jätkab senine juhataja Taidus Aave.

?Kohalikul omavalitsusel on jäätmekäitluse korraldamisel juba seadusest tulenevalt suur roll, kuid see ei ole meie põhitegevus,? ütles Keila linnapea Ago Kokser. ?Keila linna jaoks on oluline, et professionaalse teenusepakkuja tulekuga Keila linna ja piirkonna kliendid pigem võidavad ning ühtlasi kompenseerib Ragn-Sells Keila linnale Tuula prügila sulgemise projekti omafinantseeringu osa.?

?Ragn-Sellsi eesmärk on olla üle-eestilise võrguga jäätmekäitleja,? rääkis Ragn-Sellsi juhatuse esimees Rein Leipalu. ?Cleanaway Keila ostuga laiendame oma turgu Loode-Eesti piirkonnas. Seniste klientide jaoks tagame teenuse järjepidevuse, mille tagatiseks on senise juhataja jätkamine.?

?Omalt poolt kaasame ettevõttesse Ragn-Sellsi oskusteavet, mis aitab kindlasti kaasa teenuse kvaliteedi tõusule,? märkis Leipalu.

Ragn-Sellsi arendusdirektor Agu Remmelg ütles, et Cleanaway Keila on kasumlikult toimiv ettevõte, millel on väljakujunenud kliendibaas.

?Usume, et peatselt uue ärinimega Harko Keila OÜst saab tugev Ragn-Sellsi kontserni osa,? sõnas Remmelg. ?Võimalik, et struktureerime osa teenuseid ümber, eelkõige selle osa, mis puudutab tänavahooldust.?

Cleanaway Keila OÜ 2003./2004. majandusaasta käive oli 12,3 miljonit krooni ja kasum 0,413 miljonit krooni. Ettevõtte tegeleb jäätmekäitluse ja tänavahooldusega ning sel on 36 töötajat.

Kuni novembrini, mil Keila linn ostis Cleanaway välja, kuulus ettevõte võrdsetes osades Keila linnale ja Cleanawayle. Enne Tuula prügila sulgemist opereeris seda Cleanaway Keila.

Autor: ÄP

Hetkel kuum