Sumberg avab kevadel Riias hotelli Albert

ÄP 17. detsember 2004, 00:00

Sumbergi sõnul asub hotell Riia kesklinna vaikses tsoonis. Üürileping kinnisvara omanikuga on allkirjastatud ja omanik on sõlminud ehitajaga juba ka ehituslepingu. Praegu käib Nõukogude ajal ehitatud ja vahepeal kümme aastat tühjana seisnud 11korruselise maja ümberehituse projekteerimine.

Hotelli nimi Albert tuleneb läheduses asuvast Alberti tänavast, kuid Sumbergi sõnul on seda pannes mõeldud ka kuulsale füüsikule Albert Einsteinile.

Kolme tärni kandma hakkava hotelli sisustamine ja töölepanek läheb Eesti firmale maksma 26 mln krooni. Sinna tuleb 246 tuba.

Legendijuhtimine opereerib Tallinnas luksushotelli Kolm Õde ja Saku Rock Hotelli ning Georg Otsa SPAd Kuressaares. Lisaks on Vene tänaval plaanis lähiajal veel üks kõrgema klassi hotell püsti panna.

Sumbergi sõnul on Riias nõudlus hotellikohtade järele kasvanud kiiremini kui pakkumine, mistõttu uue hotelli loomiseks on sobiv aeg. Legendijuhtimise ASi omanikud on Tarmo Sumberg (50%) ja Alta Capital, mis kuulub Toomas Leisile, Indrek Rahumaale ja Andres Rätsepale.

Mõne aasta eest Riias eestlaste poolt avatud Reval Hotel Latvija kuulub nüüd täies ulatuses norrakatele.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing