Ülo Toomsalu • 2. märts 2005 kell 6:03

PM: Kalev plaanib välisujula rajamist

Spordiselts Kalev soovib juba sel aastal alustada Kalevi siseujula naabrusse Kanuti aia parki välisujula rajamist.

Kalevi esimehe Peeter Kreitzbergi sõnul alustaks spordiselts koos investori Jaan Manitskiga välisujula ehitamist veel sel aastal ning tahab linnalt selleks 50aastasega hoonestusõigusega enda valdusse ligi 3000 ruutmeetri suurust krunti Kanuti Aia pargist, kirjutab Postimees.

«Eesti Vabariigi pealinn vajab kindlasti välisujulat, kus igas eas tallinlased, ujujad ja harrastussportlased, saaksid käia treenimas ja veemõnusid nautimas,» märkis Kreitzberg oma kirjas linnapea Tõnis Paltsile.

Rajatav välisbassein oleks tulevikus osa kevadel uksed avavast veekeskusest, mis Kreitzbergi sõnul hakkaks vastutama väliujula puhtuse ja turvalisuse eest.

1965. aastal rajatud Kalevi siseujula ümberehitamiseks loodud OÜ Kalevi Veekeskus kavatseb uue puhke- ja spordikompleksi avada veel sel kevadel, ümberehitustööd algasid mullu.

Uude veekeskusse tuleb lisaks 50meetrisele ujulale 25meetrine soojendusbassein, erinevad meelelahutust pakkuvad veeatraktsioonid, väikelaste ujula, saunad ning aeroobika- ja jõusaalid.

Hetkel kuum