Peeter Raidla • 28. juuli 2005 kell 8:56

Täna avatakse reisikeskus Balti Jaam ja Hotel Shnelli

Täna avab Go Group Tallinnas oma esimese hotelli ning kaasaegse reisikeskuse Balti Jaam. Hotelli ja reisikeskuse rajamisse investeeriti kokku 92 mln kr.

Kõrvuti asetsevate ligi 250-kohalise GoHotel Shnelli ning reisikeskuse Balti Jaam avamine on Eesti suurima turismi ja transpordigrupi Go Group olulisemaid tähtsündmusi 2005 aastal, kuna sellega pannakse alus uuele hotelliketile ning avatakse täielikult uuendatud ning reisikeskuseks kujundatud Balti Jaam. Kompleksi külastajate arvuks prognoosib grupp üle 3 miljoni inimese aastas.

Go Group juhataja Aare Kilbi sõnul on Balti Jaam multifunktsionaalne reisikeskus, mis pakub mitmekülgseid teenuseid nii turistidele kui linlastele. Kilbi sõnul ei saa tänapäevane rongijaam aga olla pelgalt piletite ostmise koht, vaid reisikeskus, kus inimene saab aega veeta, reisiks valmistuda ning erinevaid teenuseid tarbida. Uues reisikeskuses on Kilbi hinnangul endisest Balti jaamast säilinud vaid ajalooline hoone, kuid ülejäänu on täielikult uuenenud. ?Endine Balti jaam on surnud, elagu uus Balti Jaam!?, ütles Kilp.

Samaaegselt reisikeskuse Balti jaam pidulikule avamisele toimub ka kõrvalasuva ning keskusega klaasgaleriiga ühenduses oleva hotelli GoHotel Shnelli avamine.

Hetkel kuum