Aivar Kangust Audiitorbüroo kaasas uusi partnereid ja muudab nime

04. jaanuar 2006, 13:52

Aivar Kangust Audiitorbüroo muudab alates sellest nädalast oma ärinime. Ettevõtte uueks nimeks on A. Kangust Partnerid OÜ, teatas büroo.

Nime muutuse põhjuseks on uute partnerite kaasamine ettevõtte omanikeringi seoses laienemisega.

?Nimevahetus on vajalik andmaks avalikkusele õigemat sõnumit ettevõtte arengust ja laienemisest - ühemehe ettevõttest on saanud mitme partneriga audiitorbüroo,? kommenteeris büroo juht Aivar Kangust. ?Ta lisas, et ei välista võimalust kaasata tulevikus partneriteks veel teisigi häid audiitoreid.

Ettevõtte A. Kangust Partnerid partneriteks on asutaja Aivar Kangust ja neljandat aastat ettevõttes töötav juhtiv audiitor Kristi Raudsepp. Mõlemad partnerid on vannutatud audiitorid, audiitorkogu liikmed ning omavad varasemat töökogemust firmas PriceWaterhouseCoopers.

Eelmisel aastal asetas Äripäev A. Kangust Partnerid audiitorfirmade TOPi koostades käibe kasvu poolest esimesele kohale. Ka järgmise finantsaasta käibe kasvuks kujuneb võrreldes eelmise aastaga 50%.

A. Kangust Partnerid kuulub rahvusvahelisse organisatsiooni Alliott Group, mis on üks maailma juhtivatest sõltumatute audiitorfirmade ühendusest olles esindatud rohkem kui 60 riigis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing