Olümpiavõitja Erika Salumäe peab Lexuse ise kinni maksma

22. november 2006, 07:46

Rahvaliit väitis küll, et partei liige
Erika Salumäe saab uue Lexuse sponsorluse korras, kuid eile selgus, et
olümpiavõitja peab luksusauto ikkagi ise kinni maksma.

Mulle ütles Erika, et ta sai asjast valesti aru. Jäi mulje, et Salumäe kui endise tippsportlase jaoks on see alati sponsorlus, kui ta midagi soodsamalt saab,» põhjendab Rahvaliidu teabejuht Agu Uudelepp Tallinna linnavoliniku Salumäe hangitava Lexuse ümber puhkenud segadust.

Eilses SL Õhtulehes andis Salumäe mõista, et saab 500 000 krooni maksva sõiduki Amserv Autolt praktiliselt tasuta kasutada, nagu ta 14 aastat on peaaegu pennigi maksmata sõitnud Veho Eesti pakutud Hondade ja Citroönidega.

Sama muljet kinnitas ka Rahvaliit. Pühapäeval teatas partei liige Reemet Pauk, et Salumäe lõpetab koostöö Vehoga ja allkirjastab uue sponsorilepingu Amserviga. «Amserv Auto poolt antakse sponsorluse korras uue Lexus IS 250 võtmed kätte 21. novembril kell 10,» lisas Pauk. Esmaspäeval ta täpsustas, et auto loovutatakse väikese takistuse pärast hoopis kolmapäeval.

Nüüd väidab Uudelepp, et Salumäe sponsorlusejutt eksitanud ka Pauku.

Eile muutus Rahvaliidu reklaamitud sponsorileping aga tavaliseks ostu-müügitehinguks, kui Amserv Auto teatas, et mingit soodustust peale allahindluse nad kevadel riigikokku kandideerivale Salumäele ei tee.

«Olgu see toetus või allahindlus, see kõik on sponsorlus. Ka 1000 krooni on sponsorlus,» väidab Salumäe nüüd. Küsimusele, kas ta lootis Amserv Autolt samasugust tehingut nagu Veho Eestiga oli, jättis Salumäe vastamata.

«Võimalik, et see, mis automüüja jaoks on tavapärane allahindlus, on endise tippsportlase käsitluses sponsorlus,» pakub Amserv Auto tegevjuht Tiit Reha.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
22. November 2006, 07:46
Otsi:

Ava täpsem otsing