Üks küsimus: Mida kardate uuel aastal?

ÄP 03. jaanuar 2007, 00:00

Tiit Vähi, ASi Silmet nõukogu esimees
Ei ole mingeid kartusi. Eesti majandusel läheb hästi ja tuleb hea majanduskasv, ehkki mitte nii suur kui mullu. Mida võiks karta, on Eesti-Vene suhete halvenemine. Isiklikus plaanis on hetkel kartus, et lund ei tulegi, kuid oleme Pühajärve puhkekodus leidnud sellele asendustegevuse: ujumine.

Urmas Sõõrumaa, Falck Baltics ASi omanik
Ma ei karda midagi, minu äriasjad on viie aasta plaanide peale üles ehitatud. Raskeks võib minna teeninduse ja kinnisvara valdkonnas. Mina ei plaani suuri uusi ettevõtmisi nendes valdkondades. Teeninduses on juba tunda palgatõusu survet, aga seal pole see nii lihtne kui ehituses.

Indrek Toome, SRV Kinnisvara ASi omanik
Vastupidi, mul on tunne, et tuleb väga hea aasta nii majanduses tervikuna, kinnisvaraarenduses kui ka poliitiliselt. Kinnisvaraarenduses ma ei usu, et Euribor väga tõuseb.

Leida Kikka, ASi Samelin omanik
Kardan tööjõupuuduse süvenemist. Loodan, et riik vaatab positiivselt võõrtööjõu sissetoomisele. Meie tahame just Sri Lankalt õmblejaid tuua. Teiseks tuleb karta hinnatõuse. Iga ettevõtja tahab, et tema töötajad normaalselt elaksid. Palgatõusuks aga on vaja tõsta toodangu hinda.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing