Indrek Kirss müüb Remediat

Gert D. Hankewitz 19. aprill 2007, 00:00

Väärtpaberite keskregistri järgi on Kiiu Torni likööri ning Kapteni ja Monopoli Vodka tootja Remedia osakud liikunud neljal päeval aprilli alguses.

Et müügitehing on tehtud, kinnitab ka firma omanik Indrek Kirss, kes, vabandades end lepingu sõlmimise pooleli olemisega, sellest palju rääkida ei taha. "See vastab tõele, aga meil on veel läbirääkimised käimas ja praegu neid asju kommenteerida ei tahaks," sõnas firmajuht ja omanik.

Pärimise peale, miks siis viinatootjast lahti saada tahetakse, vastas Kirss: "Aga minu arvates on kõik müügiks. Kui mul oleks hästi palju raha, siis suudaksin ära osta kas või kõik Coca-Cola aktsiad ja oleksin selle omanik."

Kas Kirss edasi ettevõtte palgale või väikeomanikuks jääb, ta öelda ei tahtnud. Samuti ka seda, kes temalt ja ta partneritelt firma ostab.

Tõenäoliselt on selleks aga Igor Zavizionile kuuluv firma Offex Group, mille juht Rein Erm keeldus asja pikemalt seletamast. "Vaadake, on olemas protseduurireeglid ja ärieetika," põhjendas ta.

Aga miks üldse oleks mõtet Remediat osta? "Firmat, mis on Eestis 15 aastat tegutsenud ja on üks esimesi erasektoris tegutsevaid viinatootjaid, ikka on," ütles Erm lühidalt.

Liviko juht Janek Kalvi sõnas, et on Remedia omanikevahetusest kuulnud, kuid rohkemat sellest ei tea.

"Kas sellest saab hea või halb ettevõte, sõltub uute omanike nägemusest. Seni on Remedia olnud selline keskmine ettevõte, kel on potentsiaali natuke kasvada," märkis Kalvi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing