Mariliis Pinn • 25. oktoober 2007 kell 12:51

Galojan: keegi pole väiteid kontrollinud, aga juba puuakse

Eesti Ekspressi väidab, et Reformierakonna noortekogu endine välissekretär Anna-Maria Galojan kõrvaldas isiklikuks tarbeks sadu tuhandeid kroone raha MTÜ-lt Eesti Euroopa Liikumine, mille juhatajana ta töötas.

Galojani sõnul sai ta ise hommikul Ekspressist teada, et ta on sellise summa ära raisanud. Noorpoliitikus kinnitusel ei ole ühtegi sellist tegu tõendavat dokumenti olemas, seetõttu ei karda ta ka uurimist. Ta küll teab, kes raha võttis.

Reformierakonna noortekogu endine välissekretär Anna-Maria Galojan vastas dv.ee ja aripaev.ee-le küsimustele.

Kuidas kulutasite väidetavalt umbes 600 000 krooni?

See on huvitav väide, mida keegi pole vaevaks võtnud kontrollida, aga ometi juba puuakse. Kuna mina ei ole võtnud seda raha, siis ei ole ka mida kulutada.Kuidas see mõjub Reformierakonna mainet?

Ju on kellelegi kasulik viia alla Reformierakonna ja minu mainet.Kuidas Te kavatsete seda raha tagastada?

Mina pole allkirjastanud ühtegi paberit, mida väidetakse summa kohta, mida lugesin täna ajalehest.Kas Teie erakonnast lahkumise põhjuseks on antud skandaal raha ümber? See lahkumine oli Teie isiklik otsus?

Lahkusin erakonnast isikliku sooviavalduse alusel. Põhjuseks oli see, et minu poliitilised vaated ei kattu enam Reformierakonna poolt läbi viidava poliitikaga, eelkõige majanduspoliitikaga.

Mida Te arvate, kuidas võiks areneda Teie poliitiline karjäär tulevikus?

Eks aeg näitab.Kas Te plaanite lähiajal mõnda teise erakonda astuda?

Selle sopa sees peab nüüd sügavalt järele mõtlema ja igat sammu hoolega kaaluma.

Hetkel kuum