Ligi: selle raha saavad praegu õllesummerid, ööklubid ja teised joomapeod, mitte tarbija

Mati Feldmann 17. jaanuar 2008, 13:06

Ütlemisi tänasest, 17. jaanuari
pressist.

„Selle raha saavad praegu õllesummerid, ööklubid ja teised joomapeod, mitte tarbija“,“ riigikogu liige Jürgen Ligi tõstaks kultuuriürituste piletite käibemaksu 5-lt 18 protsendile, Postimees.

„Kui oodatakse, et töölepinguseaduse eelnõu arutluse käigus visatakse sotsid valitsusest välja, siis kindlasti see nii ei lähe,“ Reformierakonna peasekretär Kristen Michal, Äripäev.

„Poolte kinnisvaravahendajate jaoks jääb see aasta viimaseks,“ 1Partner tegevjuht Martin Vahter, Äripäev.

„Kriis on tugevate võimalus,“ uus Rakvere Lihakombinaadi juht Anne Mere, Äripäev.

„See jääb teiste kaubamajadega võrreldes praegu kaubavalikult veidi varju, kuigi mõningaid vajalikke asju ma ikka silmasin,“ Avaroni partner Peter Priisalm, Äripäev.

„Sel aastal [kaubanduse – toim.] kasv pidurdub. Tegemist on tormiga enne vaikust,“ Lääne-Virumaa suurettevõtja Oleg Gross, Äripäev.

„Me ei muretse, mis toimub kuue kuu pärast, vaid 15-20 aasta pärast, et jõuda Euroopa edukate riikide hulka,“ Eesti Arengufondi juhatuse esimees Ott Pärna, Äripäev.

„Ingliskeelse plaadita ei taha sinust keegi mitte midagi kuulda, ole sa oma maal hii kõva mees kui tahad. Keegi ei viitsi ju mingit linnukeelset vidinat kuulata,“ rokkmuusik Tanel Padar, Postimees.

„Enne hakkavad õunapuud talvel õitsema, kui õnnestub töötaja õige põhjusega vabastada. Töövaidluskomisjonide silmis on vargad, joodikud ja tööluuserid pühad lehmad,“ Postimehe väljaandja Mart Kadastik.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
17. January 2008, 13:05
Otsi:

Ava täpsem otsing