Antropovi tenniseplats laiutab riigi maal

Mariliis Pinn 27. oktoober 2008, 08:01

Loo aleviku rahvas võib varsti saada
võimaluse sportida endise politseijuhi Robert Antropovi koduõuel, sest mees
ehitas oma tenniseväljaku loata suuresti riigi maale.

Eelmise nädala lõpus maksis ärimees Oliver Kruuda trahvi omavoliliselt riigi maale ehitatud garaaži eest, nüüd selgus, et sarnase ebaseadusliku teoga on hakkama saanud ka endine politseipeadirektor, praegune Paldiski Sadamate ASi juhatuse esimees Robert Antropov, kirjutas Postimees.

Maa-ameti kaartidelt on näha, et Antropovi Harjumaal Loo alevikus asuva kodu õuele juba aastaid tagasi rajatud tenniseväljak ei mahu kuidagi ära kinnistu piiridesse, vaid ulatub rohkem kui poole ulatuses riigimaale.

Jõelähtme vallavanem Ardo Lass nentis, et mingit luba Antropovile spordiväljaku rajamiseks oma kinnistu piiridest väljapoole pole antud, ühe lahendusena pakkus vallavanem välja, et kuna rohkem kui pool Antropovi spordiväljakust asub riigimaal, võiks endine politseijuht oma tegu heastada aleviku elanikele rõõmu valmistades. «Ehk saab Antropoviga kokkuleppele, et ta annab väljaku 12 tunniks ööpäevas avalikku kasutusse,» muigas vallavanem.

«Olen valmis kõikideks lahendusteks,» märkis Antropov reedel, «ka väljaku avalikku kasutusse andmine on täiesti võimalik.»

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
27. October 2008, 09:05
Otsi:

Ava täpsem otsing