Sherman ja Otsa Herman Grupp jätkavad Astlanda Ehituse nime all

16. november 2008, 15:35

Ehitusettevõte OÜ Sherman ja
kinnisvaraarendaja Otsa Herman Grupp jätkavad tegevust OÜ Astlanda Ehitus
nime all, teatas ettevõte.

Astlanda Ehitus kanti äriregistrisse tänavu 12. novembril ja selle omanikud on läbi isiklike investeerimisfirmade ettevõtjad Olaf Herman, Tiit Kõnd, Kaupo Kolsar, Jaanus Otsa, Kajar Kruus, Ahto Tiik, Toomas Kliimask ja Roland Vaikmäe.

OÜ Astlanda Ehitus juhatuse esimehe Jaanus Otsa sõnul on aeg ehitusturule sisenemiseks keeruline. „Tänases keskkonnas oma ettevõtet teha on suur väljakutse meile kõigile, kuid arvame, et meeskonna kogemus ja võimekus kaaluavad riskid üles. Astlanda Ehituse tugevuseks on meie laiapõhjaline osanike ring, mille kaudu on kaetud professionaalne projektijuhtimine ja nende projektide finantseerimise võimekus,” põhjendas Otsa.

Ettevõtte juht lisas, et konsolideerumine on ehitusturul möödapääsmatu ja ka vastasutatud Astlanda Ehitus võib osaleda ülevõtmistes või tegevuste konsolideerimises mõnel muul viisil.

Astlanda Ehituse asutamist ja pooltevahelisi läbirääkimisi nõustasid advokaadibürood Glikman Partnerid ja Aavik Partnerid ning ärikonsultatsioonifirma PricewaterhouseCoopers. OÜ Astlanda Ehitus osakapital moodustab 10 miljonit krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
16. November 2008, 15:35
Otsi:

Ava täpsem otsing