Viking Motors: kliendil on praegu pidu

04. detsember 2008, 15:29

Sellist müügilangust nagu praegu, ei osatud
aasta alguses ette näha, kuid kliendi jaoks on autoturg hetkel
eriti soodne, märkis Viking Motorsi juht Üllar Taniberg.

"Aasta esimesel poolel ei arvanud veel keegi nii, müügilangus hakkas pihta suvest," kommenteeris Taniberg müügilangust autoturul.

Logistikauudised.net kirjutas, et majanduslangus annab tarbeautode turul rohkem tunda kui sõidukite müügis, nimelt sõidukite müük novembris kukkus 53%, tarbeautosid müüdi 70% vähem võrreldes mullusega.

"Kuid see, mis toimub märtsis 2009, seda ma ei tea," lisas ta. Taniberg märkis, et ostja jaoks on antud turuseis eriti soodne. “Kui vaadata meediakanaleid ja mida autofirmad pakuvad, siis on ju kliendi poolt vaadates tõsine pidu,” lisas ta.

“Erinevaid sooduspakkumisi tuleb igalt poolt. Kuid ainult turundusega ei päästa, tuleb olla mõistlik ja teha otsuseid jooksvalt. Eesti turg on praegu täiesti vääramatu, praegu ei saa öelda, et teeme aprillis kampaania. Otsused ja valikud tuleb teha jooksult,” rääkis ta.

Viking Motors on Tanibergi sõnul kasutusele võtnud erinevad meetmed olukorra parandamiseks - koondanud, kulusid kokku hoidnud, seda, mida teeb täna iga mõistlik ettevõte.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
04. December 2008, 16:24
Otsi:

Ava täpsem otsing