Julianus Inkasso tegeleb Läti lehe ostu vahendanud Kalle Norbergi võlgadega

Kadrin Karner 24. november 2009, 00:00

"Kalle Norbergi kohta ei tahaks täna pikemaid kommentaare anda. Töö tema lubadustega käib," ütles Äripäevale Julianus Inkasso emafirma ICE Credit Group OÜ juhatuse esimees Ülar Maapalu.

Uurides Ekspress Grupi suuromanikult Hans H. Luigelt, kellele möödunud nädalast kuulub Julianus Inkasso emafirma, ega Norberg ei ole võlgu suuromanikule endale, vastas Luik: "Ei, ei ole suuri summasid võlgu." Kuni selle aasta maini kuulus Norberg ka Ekspress Grupi nõukokku.

Luik lisas, et küsis Norbergi tausta ka Julianuse juhatuselt. "Selle põhjal võin öelda et Norbergil on tekkinud Luxembourgist Londonisse tööle kolimisel uute partnerite, Rowlandite pangandusperekonna juurde mõned "sabad". Kalle suudab need Julianuse juristide abiga hõlpsalt restruktureerida," selgitas ta.

Kalle Norbergilt Äripäeval kommentaari saada ei õnnetunud.

Juulis oma investeerimispanga Luxembourg Financial Services kaudu Läti meediakontserni Diena ostu rahastanud Kalle Norberg rääkis mõnda aega, et ostu-müügiga seotud uudiseid tuleb Baltimaade meediaturule veelgi.

Oktoobris kinnitas ta, et neisse on haaratud sarnaselt Dienaga Rootsi Bonnieri firmale kuuluvad Eesti majandusajaleht Äripäev ja selle Leedu sõsarväljaanne Verslo Žinios.

"Jah, uus müük on tulemas," ütles Norberg.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 18:19
    Otsi:

    Ava täpsem otsing