10. detsember 2009 kell 21:00

Neli suurärimeest panid pead kokku

"Neljal ettevõtjal on erinevad investeeringud turva-, tehnoloogia- ja kaitsetööstuse valdkonnas. Praegu on pigem küsimus, kuidas ühendada need huvid ühe katuse alla. Kindlasti ei ole see kinnisvara. See Admirali nimi on natuke eksitav," sõnas Admirali Investeeringute juhatuse liige Jaanika Merilo.

"Kõigil osanikel on ettevõtteid, millel on tooteid, lahendusi, tehnoloogiaid, nii et selles mõttes tulekski uurida, kas piirduda praegu olemasolevate toodetega või siis uusi arendada," vastas Merilo küsimusele, kas neil on kavas kaitsetööstusega seotult strateegilist tootmist arendada.

Merilo ei näinud põhjust Vene investorite raha kaasamiseks Peterburi panga kaudu, kuid ei välistanud, et tulevaste projektide raames kaasatakse ka teisi investoreid.

Hiljuti N-Terminalis osaluse müünud Endel Siff lausus, et tema jaoks on osanike seltskond justkui hea klubi, kus on hea ja meeldiv olla. Ta lisas, et missiooni pole veel alustatud ja äriplaanist on veel vara rääkida. Enne jõule ei juhtu tema sõnul veel midagi.

Turvafirma K Grupp ostnud Urmas Sõõrumaa ei salanud, et läbirääkimised käivad, kuid ei soovinud samuti veel saladusloori kergitada.

Autor: Katariina Krjutshkova

Hetkel kuum