Blok, Toots, Treial – Rahvaliidu esikolmik valimistel

Väinu Rozental 16. jaanuar 2011, 18:23

Rahvaliidu volikogu kinnitas täna erakonna platvormi riigikogu valimisteks ning oma valimisnimekirja. Üleriigilist valimisnimekirja juhib Rahvaliidu esimees Andrus Blok, talle järgnevad peaministrikandidaat Jaan Toots ning erakonna aseesimehed Mai Treial, Riina Kull ja Viljar Jaamu.

Rahvaliidu valimisplatvorm lähtub peasõnumist ”Eestimaist leiba ja tööd!” ning seab tähelepanu keskmesse inimese. Rahvaliit on veendunud, et poliitilise tahte olemasolu korral on aruka juhtimisega võimalik anda kõigile meie inimestele tööd ja leiba siinsamas, oma kodumaal, edastas erakond oma pressiteates.

Eesti riigi ja rahva kestmajäämise võtmeküsimuseks peab Rahvaliit maaelu püsimist. Maaelu päästmisel peab erakond vajalikuks seada keskmesse kodumaise ettevõtluse areng, et suudaksime katta oma rahva toidulaua, kaotada regionaalsest eripärast tingitud sotsiaalse ebavõrdsuse ning teha haridus kõigile kättesaadavaks.

„Riik peab soodustama maaettevõtlust, sealhulgas tootmise ja teeninduse edendamist maal. Väikeettevõtlus on enamiku Eesti valdade ja väikelinnade eluküsimus ning seda ei tohi „euronormide“ rakendamisega kahjustada,“ ütles Andrus Blok. „Peame hoidma maad – oma põlisvara – ning jääma ise selle peremeesteks,“ lisas ta.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    16. January 2011, 18:23
    Otsi:

    Ava täpsem otsing