Alyona Stadnik • 12 veebruar 2013

Kubija hotell: hästi on läinud 

Kubija hotelli omanik Aigar Pindmaa ütles eelmise aasta kohta, et läks hästi. Ettevõttel on oma kliendibaas, need on inimesed, kes on andnud oma nõusoleku, ja see number kasvanud 10% võrra.

„Põnev on see, et eestlase terviseteadlikkus on kasvanud. Kuna oleme suhteliselt ainulaadsed – tegeleme uniste ja väsinud inimestega –, siis ilmselt see on olnud väike põhjus, miks inimesed on rohkem meie juurde sattunud,“ põhjendas Pindmaa.

Hotellis on ka välisturiste. „Meil on siseturiste ja välisturiste enam-vähem võrdselt. Kuna asume suhteliselt Läti ja Venemaa piiri ligidal, siis on palju külastajaid sealt. Meie populaarsus järjest kasvab,“ rõõmustas Pindmaa.

Välisturistide meelitamiseks on Kubija hotell ennast tutvustanud Hotellide ja Restoranide Liidu kaudu. „See on olnud pikaajaline töö. Käime workshop'idel ja messidel Lätis, Venemaal ja Soomes. See on pidev ja igapäevane töö – oma kliendibaasi suurendamine,“ selgitas Pindmaa.

Statistikaamet teatas täna, et Eesti majutusettevõtteis peatus mullu 966 000 siseturisti, mis on 5% rohkem kui aasta varem ning 2% enam ka rekordilisest 2008. aastast.

 

Hetkel kuum