Palo vabandas pankrotijuttu

Indrek Kald 21. märts 2014, 16:50

Eile mitmele väljaandele Estonian Airi pankrotiohust rääkinud majandusministri kandidaat Urve Palo palus täna oma sõnade pärast vabandust.

"Palun vabandust, kui olen väljendatud murega klientides ebakindlust tekitanud. Loomulikult toetan ministrina tööle asudes rahvusliku lennukompanii säilimist," kinnitas Palo sotside kommunikatsioonispetsialisti poolt saadetud e-kirjas.

"Olen tõesti mures Estonian Airi saatuse pärast, aga olles vestelnud nõukogu esimehega, võin kinnitada, et Estonian Air täidab plaanipäraselt nõukogus kinnitatud tegevuskava ning klientidel ei pea olema põhjust muretsemiseks," lisas ta.

Eile Äripäevale antud intervjuus ütles Palo: "seitsme aasta jooksul, kui minister Parts on ametis olnud, oleme kahjuks meie lennuliikluses jõudnud olukorda, kus rahvuslik kompanii on pankroti äärel".

Lennukompanii juht Jan Palmér teatas täna vastuseks Palo sõnadele, et Estonian Airi olukord on täna palju kindlam kui aasta tagasi, mil valitsus kiitis heaks lennufirma restruktureerimisplaani ja eraldas selle elluviimiseks päästmisabi laenu. "Seega ei pea meie kliendid oma lennuplaanide pärast muretsema," märkis Palmér.

Sotsiaaldemokraat Urve Palo on kandidaat majandus- ja taristuministri ametikohale. Aprillist 2007 maini 2009 töötas ta rahvastikuministrina.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. March 2014, 14:53
    Otsi:

    Ava täpsem otsing