"EASi nõukogu on koostöövõimetu"

31. märts 2014, 09:35

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse nõukogu esimehe Cinzia Siigi sõnul unustab osa liikmeid nõukogus oma väärikuse ning sõimab valimatult neid, kellele oma seisukohti peale suruda ei õnnestu.

Eesti Päevalehega rääkinud Siig ütles, et poliitilise kempluse tõttu on EASi nõukogu muutunud koostöövõimetuks ning uue juhatuse liikme Andres Rannamäe tagasikutsumine oli liiga ennatlik.

"Mul on tunne, et see on osa nõukogu liikmete huvides ja meedia on ise ka olukorda üle võimendanud," kommenteeris Siig. Tema sõnul on intriigide punumine käinud pikka aega.

"Mis puudutab erakondlikku kuuluvust, siis nõukogus on Reformierakonna riigikogu liige, lisaks aktiivselt päevapoliitikas osalevad liikmed (Kalev Lillo, Andrei Korobeinik, Ivi Eenmaa – EPLi toim). Tundub, et riigikogu saali nägelemised on toodud ka nõukokku. Pidevalt võideldakse arusaamatutel põhjustel millegi vastu. Koostööd teha ei taheta absoluutselt ja ainult enda seisukohta üritatakse läbi suruda. See on absurdne olukord. EAS-i tegevuse n-ö tegelikud tulemused jäävad nõukogu liikmete võimuvõitluse varju," kirjeldas Siig olukorda nõukogus.

Loe pikemat intervjuud Eesti Päevalehest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
01. April 2014, 16:12
Otsi:

Ava täpsem otsing