Sulling nimetab aprilli lõpuks uue EASi nõukogu

Ken Rohelaan 10. aprill 2014, 08:42

Väliskaubandus- ja ettevõtlusminister Anne Sulling kutsub aprilli lõpuks tagasi kõik EASi nõukogu liikmed ja nimetab ametisse uue, väiksemaarvulise ja efektiivsema nõukogu.

„Juba enne, kui ma ametisse astusin, esitati mulle hulgaliselt päringuid, mis saab edasi EASi juhtimisest. Olen võtnud aega olukorraga tutvumiseks ning jõudnud seisukohale, et arvestades vastasseisude paljusust ja konfliktide ulatust on mõistlik puhtalt lehelt alustada. Soovin hiljemalt aprilli lõpus ametisse nimetada oluliselt väiksema ja seega efektiivsema nõukogu, mille koosseisu üle pean praegu konsultatsioone eri osapooltega,“ ütles Sulling pressiteates. „Tänan EASi nõukogu liikmeid tehtud töö eest.“

Praegu on EASi nõukogus 11 liiget, kes jätkavad kuni uue nõukogu nimetamiseni. Nõukogu esimees on Cinzia Siig, nõukogusse kuuluvad ka riigikogu liikmed Andrei Korobeinik ja Kalev Lillo, Tallinna Tehnikaülikooli innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuse direktor Tea Varrak, majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi majandusarengu asekantsler Ahti Kuningas, Tallinna ettevõtlusameti juhataja Kairi Teniste, ASi Standard juhatuse esimees Enn Veskimägi, Amserv Grupi ASi suurklientide müügidirektor Tiit Reha, Kristina Tauts, Ivi Eenmaa ja Arvi Altmäe. 

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
12. April 2014, 16:47
Otsi:

Ava täpsem otsing