Äripäev • 25. aprill 2018 kell 14:45

Homme Äripäeva raadios: kuidas mölakat ära tunda?

Foto: PantherMedia/Scanpix

Neljapäevane saatepäev Äripäeva raadios pakub kuulamiseks teemasid seinast seina. Hommikul kuuleb viimaseid uudiseid Eesti toiduaineturult, seejärel selgub, kuidas täpselt püüab riik palgalõhet vähendada. Koolitajad annavad nõu mölaka äratundmiseks ja päeva lõpus kuuleb taas üht Äripäeva raadio hittsaadet.

7.00-10.00 Hommikuprogrammis tuleb juttu Eesti parimatest toiduainetest ja toiduainetööstuse hetkesesisust. Stuudios on M.V.Wooli müügidirektor Indrek Rajangu ja Eesti Toiduainetööstuse Liidu tegevjuht Sirje Potisepp. M.V.Wooli klaarsäga viilud õlis valiti äsja Eesti parimaks toiduaineks. 

Samuti tuleb külla EASi turismiarenduskeskuse direktor Annely Vürmer, kellega räägime algavast turismihooajast ja turismitrendidest.

Stuudios on Hando Sinisalu ja Indrek Mäe.

11.00-12.00 "Poliitikute töölaud". Eesti palgalõhe naiste ja meeste vahel on nii suur, et teeb tervele Euroopale silmad ette. Sotsiaalministeerium otsustas sekkuda ja töötas välja kava, mis ebaõiglust vähendaks. Aru annab sotsiaalministeeriumi võrdõiguslikkuse poliitika juht Agnes Einman, saadet juhib Eliisa Matsalu.

13.00-14.00 "Juhtimislabor". Mölakana käituv töötaja toob organisatsioonile vaieldamatult kahju ja õnnetuseks on see probleem levinum, kui enamik esmapilgul ehk arvaks. Kuidas mölaklikku käitumist teadvustada ja ära tunda ning mida selle vastu ette võtta, sellest räägivad saates koolitajad ja kootsid Jaana Liigand-Juhkam ja Raimo Ülavere. Saadet juhib Signe Rummo.

15.00-16.00 "Kullafond". Levinuimad petuskeemid metsamüügis räägivad lahti AS Timber metsaspetsialistid Helen Savi, Kristo Kütt ja Auli Pulk. Kullafondi kuuluv „Metsamajanduse hooandja“ oli esimest korda eetris möödunud aasta novembris.

Hetkel kuum