Äripäev • 9 juuli 2018

Raadiohommikus: ettepanek, mis ähvardab tõsta tööandjate maksukoormust

Eliisa Matsalu  Foto: Andras Kralla

Sotsiaalministeerium teeb ettepaneku teha tööandjatele kohustuslikuks tööõnnetuskindlustuse, mille eesmärk on küll üllas, ent mis võib tõsta paljude tööandjate maksukoormust. Ideed seletab stuudios sotsiaalministeeriumi tööala asekantsler Sten Andreas Ehrlich.

Samuti räägime 1Partner Kinnisvara tegevjuhi Martin Vahteriga kinnisvaraturu murdepunktidest ja sellest, kuhu tasub praegu kinnisvaraturul investeerida. Stuudios on Eliisa Matsalu ja Indrek Mäe.

Päev jätkub kolme saatega.

11.00-12.00 "Investor Toomase tund". Saates on külas Taani väärtusinvesteerimise austaja ning The Investors Podcast looja Stig Brodersen, kes räägib, millisena praegune investeerimismaastik väärtusinvestori pilgu läbi paistab, milline on tema suurim viga investeerimisel ning mida miljardärid talle õpetanud on. Stig Broderseniga vestlevad ajakirjanikud Kaspar Allik ja Liina Laks. Podcast on hiljem saadaval nii täielikult ingliskeelses versioonis kui ka eestikeelse tõlkega.

13.00-14.00 "Globaalne pilk". Kolmapäeval algab Brüsselis järjekordne NATO tippkohtumine. Mida võiks sealt oodata? Kuidas on mõjutanud kaubandussõda poliitilist kliimat? Millise jälje jätab tippkohtumisele tõik, et Trump kohtub vahetult pärast kohtumist ka Venemaa presidendiga? Sellest kõigest tuleb juttu välisministri Sven Mikseriga. Saatejuht on Priit Pokk.

15.00-16.00 "Eramaja ehitus".* Saates kõnelevad Seesam Kindlustuse tootejuht Dagmar Gilden ning Rapid Security juhatuse esimees Vallo Põldma turvalisuse ja oma vara kaitsmise teemadel. Tutvustatakse erinevaid lahendusi ja võimalusi vara kaitsmiseks ja kahjude hüvitamiseks nii ehitusprojekti kui ka valminud eramaja puhul. Meelde tuletatakse ka lihtsad näpunäited igapäevaseks eluks, mis aitavad õnnetusi ja kahju ära hoida.

* kordussaade

Hetkel kuum