Äripäev • 26. august 2018 kell 14:47

Raadiohommikus: miks eelistada WC-paberit Teslale ja bitcoinile?

Tesla Model 3  Foto: CJ Gunther

Esmaspäevases hommikuprogrammis võtame lähema vaatluse alla paljulubava investeerimisidee siitsamast Baltikumist.

Lisaks heidame pilgu globaalsele elektriautode turule ning uurime, miks on suurem osa Eestis tegutsevate pankade poolt pakutavatest aktsiafondidest tänavu miinust tootnud.

Stuudios on külas investor Taivo Sillaste ning Elektritransport OÜ juhatuse liige Raul Potisepp.

Hommikuprogrammi veavad Indrek Mäe ja Juhan Lang.

Päev jätkub kolme saatega.

11.00–12.00 „Äripäev eetris“. Fookuses on möödunud nädala olulisemad teemad ja Äripäeva lugejate lemmiklood, teemade üle arutlevad Eliisa Matsalu, Indrek Mäe ja Viivika Rõuk.

13.00–14.00 „Maksu- ja tolliamet annab nõu“.* Tänavu deklareeriti tulusid ligi pool miljardit rohkem kui möödunud aastal hoolimata sellest, et deklareerijate arv vähenes ligi 26 000 inimese võrra. Mida võib tänavuse aasta statistikast välja lugeda, kuidas edeneb nii-öelda uuema aja tulude kätte saamine ning millega olid inimesed taotlust täites hädas - sellest räägib tänases saates maksu- ja tolliameti teenuste osakonna juhtivspetsialist Hannes Udde. Saade oli esmakordselt eetris juuni alguses. Saatejuht on Priit Pokk.

15.00–16.00 „Lavajutud“. Saade on salvestatud aprillis Eesti Kinnisvarafirmade Liidu konverentsil „Kuhu liigub Eesti kinnisvaraturg?“. Pakume teile kuulamiseks vestlusringi teemal "E-kaubandus vs uued kaubanduskeskused. Kes võidab, kes kaotab?".

Osalevad Ingvar Allekand (OÜ Domus Kinnisvara juhatuse liige), Allan Remmelkoor (AS Pro Kapital Grupp juhatuse liige), Nele Peil (Eesti Kaupmeeste Liidu tegevjuht) ja Signe Kõiv (Eesti E-kaubanduse Liidu toonane tegevjuht).

* - kordussaade

Hetkel kuum