Uudised
Ainult tellijale

Tulevane Rikaste TOP: koroona koefitsient võiks olla null kuni kolm

Eesti Era- ja Riskikapitali Liidu juhatuse liikme Kristjan Kalda sõnul suurt korrektuuri pole koroonakriis ettevõtete hinnastamises toonud, kuid mõnes sektoris tasub olla ettevaatlikum. "Kui inimesed võtavad ökoloogilist jalajälge ja lennuhäbi tõsiselt, siis võib päikeseturismis ja seotud sektorites näha ka püsivat langust. Pandeemiast mõjutatud sektoritesse tasub siiski investeerida vaid neil, kes saavad ja julgevad võtta pikaajalise, strateegilise vaate."  Foto: Andras Kralla

Kui koroonakriisi mõjusid täna ilmunud Rikaste TOP veel valdavalt ei kajasta, siis lisaks kaotajatele leidub ka neid, kelle puhul on põhjust uskuda varade kasvu.

Era- ja riskikapitalifirma BaltCap partneri Kristjan Kalda hinnangul võib nii-öelda koroona koefitsient olla nii null (ettevõtte läheb pankrotti) kui 3x (Zoomi aktsia).

Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
    Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
    Hetkel kuum