Kuna senine valitsus ei ole ettevõtjaid kuulda võtnud, otsustas Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon ise uut ettevõtlusministrit otsima hakata.

- EVEA presidendi Heiki Ritsi (vasakult teine) sõnul iga poliitik ettevõtlusministri kohale ei sobi. "Ootame uuelt valitsuselt kannapööret," ütles ta.
- Foto: Liis Treimann
EVEA teatas, et koroonakriisi ajal on paljud ettevõtjad ja neid esindavad organisatsioonid kogenud, et riigivalitsejad ei soovi nendega rääkida ega arvestada, et kiiruga sünnivad ettevõtluse keskkonda kahjustavad otsused, kriisiabimeetmed tehakse kinniste uste taga ja tihti arvestamata abisaajate reaalsete vajadustega, et suured plaanid Euroopa Liidu taaste- ja struktuurivahendite kasutamisest on juba tehtud ettevõtjaid ja teisi huvigruppe kaasamata.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Eesti põllumajandus seisab olukorras, kus väetiste kasutamine väheneb juba mitmendat aastat järjest, kuid samal ajal kasvab surve saagikusele ja tootmise efektiivsusele. Põllumehed peavad toime tulema nii madalate vilja hindade, kallinenud sisendite kui ka geopoliitiliste mõjudega, mis ulatuvad otse väetiseturu südamesse.