Juhitavad elektritootjad katavad sel talvel Läänemere-äärsete maade tiputarbimise nibin-nabin ära, aga ohu märgid on tugevad. Jama võib kaasa tuua nii Venemaa oma ettearvamatute otsustega kui Soome Olkiluoto tuumajaam, mis ehk läheb tööle, aga äkki mitte.
Soome uusimat tuumajaama omav ettevõte Teollisuuden Voima teatab, et Olkiluoto 3 toiteveepumpade kahjustuste uurimine kestab veel nädalaid ja elektri tootmine ei alga enne jaanuari lõppu.
Tänapäeva kaubanduses ei määra edu enam üksik tehnoloogiline lahendus, vaid see, kui hästi erinevad süsteemid ja andmed tervikuks kokku töötavad. Saates arutletakse, kuidas muutunud ostukäitumine ja kasvavad ootused sunnivad kaupmehi oma tööprotsesse ümber mõtestama.