Pille Ivask • 21. september 2016 kell 6:15

Trumpi poeg võrdles pagulasi nätsukommidega

Donald Trump Jr  Foto: epa

Vabariiklaste presidendikandidaadi Donald Trumpi poeg Donald Trump Jr. säutsus Twitteris, et pagulasprobleemi võib võrrelda tuntud nätsukommide Skittles söömisega, vahendab Bloomberg.

“Kui mul oleks kausitäis Skittlesi komme ning ma ütleks sulle, et kolme kommi söömine tapab su, kas sa siis võtaksid peotäie?” säutsus ta, väites, et just sellisena näeb ta Süüria pagulasprobleemi.

Trump juuniori isa Donald Trump on korduvalt üles näidanud immigrantide vastasust ning kritiseerinud demokraatide kandidaati Hillary Clintonit tolle sõbraliku suhtumise pärast pagulastesse.

Skittlesi omanik Wrigley Americas teatas, et ettevõte ei ole avaldusega kuidagi seotud ning peab seda kohatuks. “Skittles on kommid. Põgenikud on inimesed. Meie hinnangul on see kohatu analoogia,” teatas ettevõtte äriosakonna asepresident Denise Young pressiteate vahendusel. “Me keeldume edasistest kommentaaridest, kuna ükskõik, mida me ütleme, võidakse valesti tõlgendada ning pidada turunduseks,” lisas ta.

Donald Trump Jr on viimasel ajal teinud USAs palju vastandlikke avaldusi. Näiteks ei pea ta vajalikuks, et tema isa avaldab oma maksudeklaratsioonid, kuna see viiks fookuse tähtsatelt teemadelt kõrvale. Trump ise on aga väitnud, et tema deklaratsioone analüüsivad endiselt maksuametnikud.

This image says it all. Let's end the politically correct agenda that doesn't put America first. #trump2016 pic.twitter.com/9fHwog7ssN— Donald Trump Jr. (@DonaldJTrumpJr) September 19, 2016

This image says it all. Let's end the politically correct agenda that doesn't put America first. #trump2016 pic.twitter.com/9fHwog7ssN

— Donald Trump Jr. (@DonaldJTrumpJr) September 19, 2016">

Hetkel kuum