Eesti Rahva Muuseumi taga paiknevad Raadi korterelamud lõhuvad arhitekt Margit Mutso hinnangul kogu muuseumi kontseptsiooni.

- Eesti Rahva Muuseumi praegune peahoone avanes 2016. aastal, pildil on näha pooleliolevat ehitustööd aasta varem. Arhitekt Margit Mutso hinnangul on hiljem muuseumi taha lubatud korteritega tehtud suur viga.
- Foto: Eiko Kink
Mutso hinnangul pole ERMi taha kortereid planeerides aru saadud terviklikust ruumipildist. “Kõige drastilisemaid vigu võib näha Tartus ERMi taga, kuhu tehti suur riiklik investeering ja siis äkitselt hakkasid samasse äärde kerkima sellised kortermajad, mis rikuvad ära kogu selle kontseptsiooni,” rääkis ta.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Alates 5. maist kannab Šiaulių Bankas uut nime Artea. Selle strateegilise sammuga tugevdab Leedus tegutsev pank oma positsiooni nii era- ja äriklientide, avalikkuse kui investorite seas ning liigub lähemale eesmärgile saada Leedu klientide eelistatuimaks pangaks.