Vladimir Putini käitumine ei anna mingitki põhjust eeldada, et Venemaa oleks valmis järeleandmisi tegema.
Foto: AFP/Scanpix
Ameeriklased – vähemasti need, kes iga päev punast nokatsit ei kanna – ütlevad selle kohta ei-midagi-burger. Donald Trump ja Vladimir Putin rääkisid telefonis 90 minutit ning tulemus oli täpselt sama ebamäärane kui kummagi administratsiooni lahtikirjutus kõne olulisematest punktidest.
Teisipäeval pidasid Trump ja Putin telefonikõne, milles USA surus jätkuvalt peale relvarahu ning Venemaa soovis relvamüügi peatamist. Kumbki pool täiel määral soovitud tulemust ei saanud, vahendas Bloomberg.
Ettevõtjad ja investorid, kel on hiljutiste arengute valguses käinud peast läbi mõte, et äkki saab ja võib varsti raha Venemaale viia, on küünikud, aga… mis siis, kui Venemaa normaliseerimine saabki reaalsuseks, kirjutab Äripäev juhtkirjas.
Nõudlus innovaatiliste lahenduste järele on suurem kui kunagi varem. Ettevõtted seisavad silmitsi üha keerukamate ohtudega, alates lunavara rünnakutest kuni andmetöötluse geopoliitiliste aspektideni. Samuti tuleb sammu pidada võimsate tehnoloogiliste arengutega: kvantarvutid ning ettevõtte andmete ülesed otsingusüsteemid on vaid mõned neist.