Kadi Neemre • 14. september 2016 kell 15:52

Twitter tuli turule videorakendusega

Twitter tuli turule videorakendusega  Foto: EPA

Twitter tutvustas täna videote otseülekande rakendust, mis on sobilik Apple TV, Amazon Fire TV ja Xbox One jaoks, eesmärgiga rajada teed oma live videote strateegiale.

Rakendused on tasuta, kasutajad ei pea looma Twitteri kontot ning saavad osa kõigist Twitteris ülekantavatest videotest, vahendab CNBC. 

See tähendab seda, et tarbijad saavad alla laadida Twitteri rakenduse ning ei pea isegi omama telepaketti videote vaatamiseks.

Esimeseks teleülekandeks saab olema NFL mängud, mis algavad juba sellel neljapäeval.

Twitteri Apple TV rakendusel on ka üks unikaalne detail: kõrvuti olevad ekraanid, kus kuvatakse live videosid ning kasutajate säutsutud videoklippe.

Twitteri aktsiad tegid uudise peale täna hommikul tõusu; investorid loodavad, et ettevõtte fookus live videotele aitab suurendada kasutajate hulka ning kasvatab reklaamitulusid.

Pettumust valmistanud finantstulemused ning mured ettevõtte pikaajalise potentsiaali osas on ettevõtte aktsiaid viimase aasta jooksul kukutanud koguni 32%.

Need rakendused on märkimisväärselt erinevad kõigest, mida Twitter seni teinud on. Uut rakendust on võimalik vaadata vaid teleriekraanilt – see on üks suurimaid muutuseid peale eelmisel aastal välja lastud Momentsi rakendust.

 

 

Hetkel kuum