Rait Kondor • 11 jaanuar 2019

Carl Icahn ehitab positsiooni kasiinofirmas Caesars Entertainment, aktsia tõuseb

Miljardärist investor Carl Icahn on tuntud selle poolest, et soovib enda poolt investeeritavates ettevõtetes muudatusi ellu viia. REUTERS/Brendan McDermid/Files  Foto: Scanpix/REUTERS/Brendan McDermid

CNBC avaldas reedel asjaga kursis olevatele allikatele viidates, et miljardärist investor Carl Icahn ehitab üles positsiooni kasiinooperaatoris Caesars Entertainment.

Caesarsi (sümbol CZO) on täna uudise peale tõusnud 8% 8,63 dollarini. Icahni osaluse suurust CNBC allikad öelda ei osanud.

Icahn on tuntud selle poolest, et soovib enda poolt investeeritavates ettevõtetes muudatusi ellu viia, mis võiksid aktsia väärtust oluliselt tõsta.

Caesars Entertainment, millel on Caesarsi, Harrah’si ja Horseshoe brändi kasiinod tõrjus eelmisel aastal tagasi ülevõtupakkumise Golden Nugget Casinose omanikult Tilman Fertittalt.

Caesars Entertainment tõusis 2017. aastal välja pankrotikaitse alt, kui ta ei saanud hakkama osaga oma 25 miljardi dollari suurusest võlakoormusest. Eelmise aasta 30. septembri seisuga oli firma võlatase Reutersi andmetel 8,8 miljardit dollarit.

Enne tänast oli Caesarsi aktsia langenud aastaga 39%. Firma turuväärtus on täna 5,6 miljardit dollarit.

Hetkel kuum