Enn ja Eve Pant müüsid kumbki 120 000 Tallink Groupi aktsiat hinnaga 0,72 eurot aktsia kohta.
Foto: Andras Kralla
Tallinna börsil toimetati kõige aktiivsemalt – tehti 2281 tehingut ja kogukäive oli 914 867 eurot, Vilniuse börsil tehti 582 187 euro väärtuses 888 tehingut ning Riias 219 tehingut, mille kogukäive oli 66 117 eurot.
“Kui tõsta Tallinna börs Prantsusmaale, tõuseks hinnad 20%”
Praeguseks esitatud majandushuvide deklaratsioonidest selgub, et riigikogu liikmed on kõvasti ka kodubörsile investeerinud, rahvaaktsia on nendegi lemmik – Enefit Green.
Kuus aastat tagasi Soome laienenud Eesti Energia klienditeenuste ettevõte Enefit müüb oma Soome kliendiportfelli energiafirmale Oomi ja seab oma fookuse klientidele Baltikumis ja Poolas.
Balti reguleeritud turul ja Balti alternatiivturul First North tehti neljapäeval kokku 3165 tehingut ning kogukäive ulatus peaaegu 3 miljoni euroni. Tallinna Vesi tõstab hindu ja Joakim J. Helenius omandas üle 50% osaluse Nordic Fibreboardis.
27. septembril toimub Tallinnas eksklusiivne kinnisvarainvestoritele suunatud kohtumine, kus osalevad Dubai suurima erakinnisvaraarendaja DAMAC Properties esindajad.
Tehisaru vastab sinu küsimustele Äripäevas ja kõigis teemaveebides ilmunud artiklite põhjal. Vastuse koostamisel ei võta tehisaru arvesse viimase päeva jooksul ilmunud artikleid.
Huvitavad küsimused
Äripäeva tehisaru otsib vastuseid artiklitest, mis on ilmunud Äripäevas, selle 14 teemaveebis ning Imelises Teaduses, Imelises Ajaloos ja Kalastajas viimase viie aasta jooksul. Vastuseid koostab tehisarusüsteem, mitte inimene. Tehisaru võib teha vigu, seepärast soovitame alati tutvuda originaaltekstidega, millele on vastuse juures viidatud. Äripäeva toimetus ei kontrolli tehisaru antavaid vastuseid, kuid võib neid vaadata hiljem, et teenust arendada. Ootame kasutajate tagasisidet aadressil aripaev@aripaev.ee.