• Jaga lugu:

  Naiivitarist sirgus bravuuritar: mulle tehti tohutult haiget, aga siis ajasin sadomaso kostüümi selga

  Äripäeva raadiosaates "Edukad naised" rääkis seltskonnategelane Anu Saagim avameelselt, kuidas Soome ajakirjanike rünnakud panid ta patja nutma, ent seejärel otsustas bravuuritar ohjad haarata: ta hüppas piimavanni ja riietas end sadomaso kostüümi.
   
  Saagimi sõnul ründasid Soome ajakirjanikud teda ja tema lähedasi, kui said teada, et Eesti naine semmib kuulsa ärimehe Ristomatti Ratiaga. "Mind võeti seal Soomes täiesti tükkideks. Ma ei saanud midagi aru ega polnud sellist asja elus kogenud," meenutas Saagim.
   
  Tema sõnul läksid Soome ajakirjanikud lausa nii kaugele, et tungisid sisse Saagimi ema kodusse. "Ma tundsin ennast väga haavatavana, mul oli väga valus. Loomulikult ma nutsin patja. Kui ma küsisin abikaasa käest, mis toimub, ütles ta, et need on kuulsuse ahelad," märkis ta.
   
  Seepeale otsustas Saagim, et hakkab hoopis vinti peale keerama, kui ajakirjanikud tema vastu huvi tundsid. "Toona ei tehtud veel selliseid asju, et keegi hüppaks piimavanni või tõmbaks sadomaso kostüümi pealaest jalatallani välja ja kuskil seal maal lehmade ja heinapallide keskel poseeriks," rääkis ta.
   
  Saates "Edukad naised" jutustas Saagim, kuidas ta toona ajakirjanikega suhtles ja neid üle kavaldas. Samuti andis ka kuulsusejanulistele nõuandeid ajakirjanikega suhtlemiseks.
   
  Lisaks tuli juttu Saagimi arvukatest ettevõtetest: ta on juhatuses lausa seitsmes erinevas firmas, mis tegelevad meelelahutusega, disainertegevusega kui ka kinnisvaraga. Seejuures jätkuvalt Õhtulehe palgal olev Saagim põhjendab, miks ta pole lehetoimetusest lahkunud. Ühtlasi avaldab Saagim, millised väärtushinnangud ning uskumused on tal seotud rahaga ja kuidas kriisiaeg talle mõjus.
   
  Saagim avaldas ka loo oma teisest abielust, kuidas ta nn kullakaevajana elas kuldses puuris. Ta sai endale siis küll kõike lubada, ent polnud ometi õnnelik ja unistas iseseisvusest, kuni võidetud kuulsus aitas tal saada seltskonnaajakirja Just! peatoimetajaks.

  • Edukad naised
  • 18.06.2021
  • KIIRUS:
  Naiivitarist sirgus bravuuritar: mulle tehti tohutult haiget, aga siis ajasin sadomaso kostüümi selga
  Jaga lugu:
 • Hetkel kuum